Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty jesteś na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

termin otrzymania paczki = dzień wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który wskazuje, kiedy produkt może zostać przez nas wysłany - od 24 godzin do kilku dni. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się wydłuży. Zostaniesz o tym przez nas niezwłocznie poinformowany.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do tego produktu, którego czas wysyłki jest najdłuższy. Można realizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub przy zamówieniu wpisz odpowiednią adnotację w uwagach.

 

Forma płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • tradycyjny przelew na konto bankowe,
  • płatność za pobraniem,
  • płatność elektroniczna (przelew on-line, PAYU),
  • płatność przy odbiorze kartą lub gotówką

» FORMY PŁATNOŚCI

 

Forma dostawy

Korzystamy z usług firmy kurierskiej UPS, która gwarantuje dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego po dniu nadania.

Dysponując dostarczonym przez nas numerem przesyłki, jej status można sprawdzać na stronie:

UPS - Śledzenie przesyłek

» KOSZTY DOSTAWY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl